Sport w Asnyku
Erasmus + oraz wymiana
diagnozy edukacyjne

Poleć nas!
Możecie Państwo polecić naszą stronę swoim znajomym. Wystarczy wpisać poniżej ich adres email.

zamieszczono: 2017-04-07
autor: mgr Marzena Śliwa

Wizyta szkoły włoskiej 20-26 kwietnia 2018

Włosi przybyli do naszej szkoły we wtorkowe popołudnie i po załatwieniu kilku formalności, mogliśmy spędzić wieczór całą rodziną.

Następnego dnia już od początku było bardzo aktywnie. Mogliśmy obejrzeć przedstawienie wykonane przez uczniów Liceum imienia Adama Asnyka i choć Włosi nie mogli zrozumieć słów wykonanych piosenek, wszystkich poruszył taniec, muzyka oraz wrażliwość, z jakim przekazywana była historia o codziennym życiu Żydów. Później tego dnia wszyscy wybraliśmy się na górę Szyndzielnię, całą drogę bawiąc się i podziwiając piękno zimowego krajobrazu.  >>dalej>>

Zapraszamy młodzież klas 7 szkół podstawowych oraz klas 2,3 gimnazjów do udziału w konkursie fotograficznym organizowanego przez II LO im. Adama Asnyka w B-B.

Konkurs rozpoczyna się od 20 MARCA 2018 r do 20 KWIETNIA 2018r. Wyłonienie laureatów nastąpi podczas Dnia Otwartego Szkoły
(25  KWIETNIA.2018 r.) Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia, którego tematem będzie książka lub czytanie.

Konkurs przeprowadzony jest w dwóch kategoriach :

„Z książką mi do twarzy” oraz „Gra świateł”

Regulamin konkursu do pobrania <<tutaj<<