Sport w Asnyku
Akademia Językowa BOSTON
Reforma Oświaty

Poleć nas!
Możecie Państwo polecić naszą stronę swoim znajomym. Wystarczy wpisać poniżej ich adres email.

zamieszczono: 2017-04-07
autor: mgr Marzena Śliwa

rok szkolny 2017/2018

>>tutaj>>

W dniu 8 czerwca klasa 2d odwiedziła Escape Hose. Uczniowie doświadczyli niezapomnianych wrażeń w pokojach zagadek. Zimna Wojna, Dziedzictwo Barona czy ucieczka z Czarnej Perły-niesamowita zabawa, zagadki, rebusy i wreszcie ... wyjście z zamkniętego pokoju!

Grali również w różne gry planszowe i karciane
W dniach 7-8 czerwca klasy 1b i 2c były na wycieczce w Górach Stołowych.
W pierwszym dniu grupa zwiedzała Kościół Świętego Jana Ewangelisty – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu Paczków diecezji opolskiej. Następnym punktem programu był przejazd do Kłodzka -zwiedzanie miasta m.in. zabytkowy most  oraz rynek, a na koniec multimedialna podziemna trasa turystyczna 1000 lecia. Ok. godziny 13.00 wycieczka przyjechała do Złotego Stoku i tam zwiedzała z przewodnikiem Kopalnie Złota (atrakcją była podziemna zjeżdżalnia, wodospad, pracownia złotnika i przejażdżka podziemnym, pomarańczowym tramwajem).
W drugim dniu młodzież wraz z opiekunami spędzili w Skalnym Mieście w Czechach,spacerując trasą turystyczną z najpiękniejszymi formacjami skalnymi w Europie Środkowej.Na koniec wycieczki zaplanowano Rejs "Tytanikiem II" po skalnym jeziorze.
 Klasa 2b wraz z wychowawcą była na wycieczce w górach Beskidu Żywieckiego:
- Wielka Racza wysokość 1 236 m n.p.m
- Przegibek wysokość 1 000m n.p.m.